zemědělská výroba

Rostlinnou výrobu provádíme z větší části na orné půdě, pouze 90 ha z celkové výměry jsou louky. Na orné půdě pěstujeme převážně řepku, pšenici, ječmen a kukuřici do naší bioplynové stanice v Jarošovicích.

zemědělské služby

Setí obilovin a kukuřice, aplikace kejdy, aplikace digestátu, kombajnová sklizeň obilovin, mulčování, přeprava komodit velkoobjemovými traktorovými návěsy.

zemní a manipulační práce
Výkopové práce, skládání, nakládání.
posklizňová linka

Sušení odpadním teplem z bioplynové stanice - můžeme nabídnout lepší ceny. Čištění 80 tun za hodinu. Laboratorní testy. Uskladnění komodit. Zobchodování komodit jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejka a triticale. Přeprava komodit pomocí vlastní kamionové dopravy (JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o.). Díky moderní technologii Vám můžeme nabídnout vysokou flexibilitu i v době sklizně.

moření osiv

Moření mořičkou Cimbria CC10DOCX.
Provádíme moření veškerých obilovin a řepky.
Moříme tekutými mořidly.
Kapacita moření je 2t za hodinu.
Cenu moření Vám rádi sdělíme.

fotovoltaická elektrárna

Disponujeme solární elektrárnou o výkonu 246 kW. Elektřinu dodáváme do sítě.

ubytování Jarošovice

Nabízíme ubytování zaměstnancům, ale i pro veřejnost za nízké ceny v našich bytech v Jarošovicích a v Dobšicích. Cena je závislá na délce ubytování a začíná již od 150 Kč na osobu a noc.

autodoprava

Zajišťujeme kompletní dopravní služby v rámci celé Evropské unie, doplněné o možnost skladování materiálů a zemědělských komodit.

autoservis

Nabízíme diagnostiku, kontrolu celkového stavu vozidla, kompletní opravy osobních a nákladních automobilů a zemědělských strojů, výměna olejů a provozních kapalin, opravy motorů, svařování, výjezdy k poruchám v terénu.

pneuservis

 Přezutí a vyvážení vozu včetně nových ventilů a závaží. Kontrola, oprava, výměna, prodej a úschovna pneumatik a disků pro všechny druhy vozidel.